Idealny strój Pana Młodego

Jeśli chodzi o modę męską, najbardziej popularne są oczywiście garnitury. Panowie mają większą korzyść z zakupu weselnego ubrania, ze względu na funkcjonalność garnituru. Mogą go założyć nie tylko na własny ślub, ale także inne okazje. Dlatego też, w przypadku mężczyzn, lepiej jest kupić garnitur, niż go wypożyczyć. Coraz bardziej popularne stają się teraz także fraki, smokingi czy surduty.

Najczęściej od razu do ubrania dopasowuje się muszki, bądź krawaty, kamizelki i spinki. musznik,
Ślub należy do wyjątkowo uroczystych chwil w życiu człowieka. Takie wydarzenie wymaga więc wyjątkowej oprawy. Zarówno pan jak i panna młoda powinni zachwycać swoim widokiem.
Ważnym elementem jest strój Pana młodego. W dobrym tonie jest odpowiednio dobrany męski strój. Garnitur ślubny musi współgrać z suknią ślubną.
Moda ślubna męska nie zmienia się co sezon jak to jest w przypadku mody damskiej. Panowie powoli rezygnują z praktycznych garniturów które będzie można nosić również po ślubie. Wreszcie pojawiła się moda na wybieranie stroju tylko na tę wyjątkową okazję.
W ostatnich czasach do łask powróciły surduty. Ubiór ten składa się z marynarki, najczęściej czarnej lub ciemnoszarej, wysoko zapinanej kamizelki , spodni w drobny prążek a także białej koszuli i jedwabnego fulora. Surdut może być również jasnoszary czy beżowy. Należy dobrać do niego odpowiednią kamizelkę oraz pasujący krawat, plastron, fular czy musznik.

Mężczyzna w dniu ślubu może także założyć smoking. Do tego stroju zakładamy białą koszulę,czarną muchę i pas smokingowy ewentualnie kamizelkę.
Dla młodych par planujących wielką galę polecamy frak jako strój dla pana młodego. Zazwyczaj wybiera się frak o klasycznym stroju. Do takiego stroju obowiązkowe są czarne sznurowane lakierki.
Tak ubrany pan młody zachwyci każdego,jak również sam będzie zadowolony ze swojego wyglądu.