Profesjonalne zdjęcia i filmowanie wesela

Ślub należy do wyjątkowych momentów w naszym życiu. Zazwyczaj jest on zawierany na całe życie. Dlatego też chcemy mieć piękną pamiątkę tych wyjątkowych i nie zapomnianych chwil.

Zwyczajem przyjętym w Polsce jest filmowanie i zdjęcia ślubne.

Sposobem na uwiecznienie tego ważnego dla wszystkich dnia jest wybór fotografa. Najlepiej, aby to był ktoś z duszą artysty i w nietuzinkowy sposób utrwalił te ważne momenty, ukazując magię i niebanalne sceny. Ważne jest, aby fotograf umiał uchwycić emocje Państwa Młodych oraz gości, zobrazował na fotografii coś, czego nie da wyrazić się słowami.
Wybierając osobę lub firmę która uwieczni te szczęśliwe momenty naszego życia nie warto zostawiać niczego przypadkowi. Dlatego też sprawdź jaką opinią cieszy się dany fotograf a także postaraj się zobaczyć jego wcześniejsze prace.

Pozostaje również podjecie decyzji jaki rodzaj zdjęć nas interesuje. Bardzo modne w tym sezonie są zdjęcia plenerowe. Nieważne czy mieszkasz w dużym mieście czy małym albo na wsi. Zawsze znajdzie się jakiś wyjątkowo piękny zakątek gdzie fotograf uwieczni waszą miłość na zdjęciach.
Jeśli pogoda nie pozwala na zdjęcia w plenerze

Dodatkowo warto również pamiętać o zdjęciach z najbliższą rodzina. Każdy chciałby mieć pamiątkę z tego ważnego wydarzenia.

Następną ważną decyzją jest wybór kamerzysty. Jeśli bierzesz ślub kościelny konkordatowy pamiętaj iż osoba taka musi mieć pozwolenie i ukończony specjalny kurs filmowania w świątyni. Przy wyborze kamerzysty nie wypada sugerować się cenami, jeśli różnica jest niewielka, pamiętajmy o profesjonalizmie. Najlepiej wybierać zareklamowanych kamerzystów, którzy posiadają gotowe nagrania i są już przez kogoś sprawdzeni.

Jak znaleźć dobrego kamerzystę lub fotografa weselnego? Wystarczy rzucić okiem na lokalne ogłoszenia, np. ogłoszenia Warszawa, gdy szukamy kamerzysty weselnego w Warszawie lub okolicach, lub ogłoszenia Kraków, gdy szukamy fotografa w Krakowie lub Małopolsce.  Mnóstwo profesjonalistów ogłasza swoje usługi. Innym sprawdzonym sposobem, jest zapytanie o taką osobę wśród rodziny czy znajomych. Bliscy, polecą osobę z która wykonała usługę solidnie i z rezultatów byli zadowoleni.