Pomysłowe ozdoby na ślub

Ozdoby i dekoracje ślubne to dopełnienie całości uroczystości. Jeśli pragniesz wyjątkowych wrażeń wizualnych, warto zatrudnić profesjonalistę. Wystarczy wtedy wybrać jedną z przygotowanych propozycji. Ważną rolę odgrywa jest dekoracja sali.
Kolejnym aspektem, który należy się zająć w przygotowywaniu ślubu jest dekoracja kościoła. Należy pamiętać o wielkości i stylu kościoła. Jeśli jest drewniany, można pozwolić sobie na pewien przepych, ale oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku. W przypadku klasycznego wystroju kościoła, można pokusić się o dekorację z kwiatów, różnego materiału, na przykład tiul. Najlepszym połączeniu kolorystycznym, a przy tym najmodniejszym, jest biel i ecru.

Niektóre Pary decydują się na kompozycje kwiatowe w kolorze bukietu Panny Młodej. Można także rozwinąć dywan i to niekoniecznie czerwony, ale ciekawym efektem wizualnym byłby dywan w kolorze ecry, który dodałby łagodności i prostoty. Drewniane ławki także można otoczyć tiulem, który stworzy miły dla oka efekt.

Wygląd samochodu młodej pary także nie musi wyglądać kiczowato, nie musi być przystrojony ogromną ilością wstążek i balonów. Modne są teraz różne stroiki na samochody, zrobione z kwiatów, kamyków, perełek. Wszelkiego rodzaju kwiaty ułożone w kształcie serca, bukiety przymocowywane do klamek, na maskę samochodu.