Kolekcja biżuterii ślubnej

Wyborem pierścionka zaręczynowego zajmuje się zazwyczaj przyszły Pan Młody, najważniejsze, żeby trafić w gust swojej przyszłej żony i nie spotkać się z rozczarowaniem.
Nie można zapominać, że pierścionek zaręczynowy jest świadectwem miłości, będzie znajdował się na dłoni wybranki przez lata i musi po prostu olśniewać. Jest wiele rodzajów pierścionków zaręczynowych, najbardziej popularne są te robione ze złota ozdobione brylantem lub cyrkonią w przypadku tańszych modeli, chociaż obecnie coraz więcej par decyduję się na platynę. Są też tytanowe, z cyrkoniami, brylantami. Istnieje wiele wzorów, można także robić specjalne zamówienia, aby był całkowicie oryginalny.

Jeśli wątpisz w dobry gust swego wybranka lub po prostu wolisz mieć pewność iż otrzymasz to na co zasługujesz zawsze możesz zaproponować wspólne wybranie pierścionka zaręczynowego. W ten sposób nie odczujesz rozczarowania.

Elementem który nieodłącznie kojarzy się ze ślubem są obrączki ślubne. Na rynku każdy salon jubilerski posiada bogaty wybór tych wyrobów. Pozostaje jedynie dokonanie wyboru. Modny jest również grawer z imionami narzeczonych lub innym wyznaniem.
Każda para pragnie posiadać obrączki, które już na zawsze będą kojarzyły się z miłością i pamiętnym dniem ślubu.

Jubilerzy oferują w tym sezonie szczególnie efektowne połączenia dwóch kolorów. Zazwyczaj jest to połączenie żółtego złota z białym. Stwarza to niesamowity efekt wizualny. Coraz popularniejsze staje się również wybieranie obrączki która jest ozdobiona diamentem. Zwykle taką ozdobne posiada tylko obrączka panny młodej.

Dla par lubiących oryginalność lub ekstrawagancję również mamy ciekawe propozycje. Atrakcyjnie wyglądają obrączki wykonane z tytanu lub platyny posiadające dodatkowo wygrawerowane różne motywy.
Oczywiści istotny wpływ na wybór obrączek ma nie tylko ich wygląd ale również cena. Jest ona uzależniona przede wszystkim od materiału z którego zostały wykonane obrączki, wagi, próby złota a także modelu. Dodatkowo na ceną ma wpływ renoma salonu jubilerskiego.

Najtańszy komplet obrączek można kupić już za ok 500zł. Największy wybór obrączek mamy w przedziale cenowym od 1000zł do 2500zł. Możemy wybierać spośród biżuterii wykonanej z białego, żółtego złota, tytanu, platyny, obrączek z brylantami lub innymi kamieniami szlachetnymi.
Warto również pamiętać iż cena obrączek nie jest symbolem miłości. Jeśli kogoś kochasz nie zwracasz uwagi na taki szczegół jak cena.