Ciekawe stylizacje Panny Młodej

Fryzura powinna być dopasowana do typy urody, stylu sukni ślubnej. Najważniejsze, aby dobrać uczesanie odpowiednie do budowy głowy oraz rysów twarzy. Najczęściej są to koki, mogą być w nieładzie bądź z kwiatami. Panny Młode mogą także zdecydować się na rozpuszczone włosy lub loki z wpiętymi we włosy kwiatami. Jeśli suknia jest rozłożysta, bądź Panna Młoda ma bogatą biżuterię, fryzura powinna być skromniejsza.

Makijaż Panny Młodej powinien być naturalny, podkreślający atuty urody, najlepszy jest podkład w ciepłych kolorach, ważne jest, aby był on trwały. Oczywiście obecnie, każda z kobiet decyduję się raczej na profesjonalną wizytę u kosmetyczki, która odpowiednio dobierze makijaż do sukni, typu urody i fryzury Panny Młodej. W tak ważnym dniu trzeba uwzględnić pełen profesjonalizm. Makijaż jest jakby uwieńczeniem całego dzieła.

W dniu ślubu wygląd panny młodej musi być idealny. Świetnie dobrana suknia, fryzura i makijaż podkreślające atuty urody to podstawa. Nie należy jednak zapominać o dłoniach i paznokciach. Piękne dłonie to ważny element. Dlatego warto zadbać o wygląd paznokci w dniu ślubu. Należy umówić się na wizytę u kosmetyczki odpowiednio wcześnie tak by podrażnione skórki paznokci nie szpeciły dłoni. To na jaki kolor paznokci się zdecydujemy zależy tylko i wyłącznie od naszego gustu. Nadal najczęściej wybieraną formą zdobienia paznokci jest tzw french manicure w kolorze beżowym lub wpadającym w delikatny róż.
Wiele kobiet wybiera sztuczne paznokcie, tak zwane tipsy. Stosuje się dwa rodzaje tipsów żelowe i akrylowe. Tipsy akrylowe są mocniejsze, bardziej sprężyste co sprawia ze bardzo rzadko dochodzi do ich złamania czy pęknięcia.
Drugi rodzaj to tipsy żelowe. Ich minusem jest nakładanie na zdrowa płytkę paznokcia. Najbardziej popularne są tipsy french manicure oraz clear, czyli przezroczyste.
Tipsom można nadawać różny kształt, w zależności od upodobań danej osoby. Najbardziej uniwersalnym kształtem jest kwadrat, tradycyjnym migdał.
W dniu ślubu oprócz french manicure bardzo często paznokcie przyozdabia się brokacikami lub cyrkoniami .